× Ürünler Luxen No 1 Luxen No 2 Luxen No 3 Luxen No 4 Kurumsal Blog İletişim

Sipariş Özeti

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!

Ürünlerin Toplam Tutarı

0.00₺

Alışverişe Devam Et Alışverişi Tamamla

Yardım

Teslimat ve İade Süreci

İADE SÜRECİ

 • www.luxencosmetics.com.tr aracılığıyla sipariş vermiş olduğunuz ürün veya ürünlerin teslim alındıktan sonra herhangi bir sebeple iade etmek istediğinizde aşağıdaki prosedürler uygulanmaktadır.
 • Sipariş teslim alınma tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade talebinizi Müşteri Hizmetlerimize [email protected] adresine iletmeniz gerekmektedir.
 • İade ürünleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.
 • İadeniz firmamıza ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizlerle iletişime geçerek en kısa sürede iade işlemini tamamlamaktadır.
 • İade işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:
 • Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olmalıdır.
 • İade işlemlerinde ürünler, orijinal fatura nüshalarıyla birlikte iade sebebini açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza gönderilmelidir.
 • Çalıştığımız kargo firmaları dışında herhangi bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler tarafımızdan kabul edilememektedir.
 • İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kayıtlı e-posta adreslerinize bilgilendirme e-maili en kısa süre içerisinde iletilmektedir.
 • İadenizin onayına müteakip tarafınıza e-mail yoluyla bilgilendirme yapılır ve ürün bedeli kredi hangi ödeme tipini seçtiyseniz aynı şekilde 7 iş günü içerisinde iade edilir.
 • Kredi kartlarıyla ilgili yapılan iadelerde, banka sistemleri arası iletişim süresi olduğundan, iade edilen tutarın kartınıza yansıması 24 – 48 saat içerisinde gerçekleşmektedir.
 • Ücret iadenizin hesabınızda görünmemesi durumunda öncelikli olarak bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
 • Siparişinizi kargo firmasından teslim alırken mutlaka paketler açılarak bakılmalı ve herhangi bir problemde (kırık ürün, eksik ürün, ambalajı yırtık ürün vs.) kargo firmasına tutanak tutturularak ürünler tarafımıza kargo firmasıyla gönderilmelidir.

TESLİMAT KOŞULLARI

Teslimat Sırasında Kapıdan Ödeme var mı? Ücreti Ne Kadar?

Kapıda Ödeme yöntemimiz henüz aktif edilmemiştir.

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra size ulaşan e-mailde, sipariş numaranız bulunmaktadır. Sipariş numaranız ile Sipariş takibi sayfasından adresinden siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargolanır ?

Pazartesi – Cuma günleri 14.00'a kadar iletmiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır.

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır.

Kargoya teslim edilen siparişinize ait kargo takip kodunuz 24 saat içerisinde kayıtlı e-posta adreslerinize iletilmektedir.

Siparişimin teslimat adres bilgisini değiştirebilir miyim ?

Siparişinize ait teslimat adres değişikliği talebinizi [email protected] adresimize “adres değişikliği” konu başlığı ile iletmenizi rica ederiz. Siparişleriniz aynı gün kargolandığı için bu değişikliğin en kısa sürede tamamlanması gerekmektedir.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde iletişime geçmemeniz durumunda, Kargo firmalarının işleyişi siparişinizin otomatik iadeye dönüşmesi şeklindedir.

Kargo Kaç Günde Gelir?

Siparişinizi takiben 2 iş günü içerisinde ürününüz tarafınıza iletilmek üzere kargo şirketine teslim edilir.

Ortalama kargo teslimat süreleri?

Kargo Şirketleri İstanbul’dan 600 km mesafeye kadar 1 günde, 600 km sonrası 2 iş gününde paketinizi teslim eder. Cumartesi yarım gün olarak teslimat yapılmaktadır. Fakat Pazar günleri ve Resmi tatil günlerinde Kargo şirketleri teslimat yapmamaktadır.

Not: Pandemi döneminde teslimat sürelerinde gecikme yaşanabilmektedir.

Not: Bulunduğunuz bölgenin kargo sistemi sebebiyle ürünün tarafınıza ulaşmasında farklılıklar olabilir.

Mücbir sebeplerden dolayı (kar, sel, kasırga ve ulaşım güçlüğü yaratan diğer durumlarda) paketinizin ulaşmasında gecikmeler yaşanabilir.