× Ürünler Luxen No 1 Luxen No 2 Luxen No 3 Luxen No 4 Kurumsal Blog İletişim

Sipariş Özeti

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!

Ürünlerin Toplam Tutarı

0.00₺

Alışverişe Devam Et Alışverişi Tamamla

Biz

Bir cevaba ihtiyacımız vardı

Gerçek bir güzellik anlayışı için en sade tanımı yapmak LUXEN’in temelini oluşturdu.

Cevabını aradığımız soru ise gülümseyen yüzleri nasıl yaratacağımızdı. Bu cevabı ararken büyük cümlelerle büyük hayallerin sıralandığı reklam sloganlarıyla karşılaştık hep. Gülümseyenlerin bu hayallerin gerçek kahramanları olmadığını keşfettiğimizde ise sizlerle buluşmaya karar verdik çünkü hepimiz kendi hayatlarımızın kahramanlarıydık ve gerçekten gülmeyi hakediyorduk. Sonunda yola çıktık ve cevabı LUXEN verdi.

Gerçek bir güzellik anlayışı için en sade tanımı yapmak LUXEN’in temelini oluşturdu. Bu tanım, gerçek güzelliğin süslü makyajlar ardında saklanması yerine gerçekten bizim olanın daha sağlıklı ve yenilenmiş olarak varolması gerekliliğini beraberinde getirdi. Aslında sahip olduğumuz güzelliğin kendisi bizim için bir kutup yıldızıydı ve biz onu takip ettik. Çünkü daha iyiye sahip olmak için yürüyeceğimiz yolda bize yol gösterici olacak sizin gerçek güzelliğinizdi.

İnanıyoruz; Sizlere sunduğumuz ve sunacağımız her şey beraberinde iyi birer yol arkadaşlığını, sırdaşlığı ve en önemlisi birlikte gülebileceğimiz bir hayatı getirecek. Çünkü biliyoruz, LUXEN, aynaya baktığınızda gülümseyecek olan sizi hayal ederek üretmeye devam edecek.

Bizimle gülümsediğiniz için teşekkür ederiz.